Dünyanın en sevilen ragbi oyun programı

RUGBYTOTS HAKKINDA

2-7 yaş arası kız ve erkek çocukları için dinamik haftalık oyun seans programı.

Çocuğunuzun gelişimini daha eğlenceli hale getirin!

Eğlenceli ve yapılandırılmış oyun seanslarımız; çocuklara bir takımın parçası olarak oyun oynamayı, yakalamayı, pas vermeyi, topa vurmayı, topla koşmayı öğretirken, her adımda onları destekleyen enerjik antrenörleri ile birlikte sportif bir hayal gücü yolculuğuna çıkarır.

Size En Yakın Sınıfı Bulun

Rugbytots

Mottomuz

Mottomuz basit; "daha eğlenceli hale getir". Her yaş grubuna özel olarak tasarlanmış programımızı enerji, coşku ve heyecanla sunarak amacımıza ulaşıyoruz. Böylece sınıflarda hem ebeveynler hem de çocuklar için ilgi çekici ve tamamen benzersiz bir atmosfer yaratıyoruz.


John Inverdale

Spor Spikeri John Inverdale Diyor ki...

"Küçük çocukların Rugbytots programı aracılığıyla spora böylesine olumlu ve eğlenceli bir giriş yaptığını görmek harika. Uzun süre devam etmesini dilerim."

Davina McCall

Televizyon Yıldızı Davina McCall Diyor ki...

"Rugbytots muhteşem. Çocuklar için tamamen ilgi çekici ve gerçekten çok eğlenceli. Antrenörler bir harika. Muhakkak deneyin."

Owen Farrell

İngiliz Profesyonel Ragbi Oyuncusu Owen Farrell Diyor ki...

"Rugbytots’ un eğlenceli ve heyecan verici dersleri çocukları gerçekten meşgul ediyor ve ragbi oyununa harika bir giriş yapmalarını sağlıyor. Katılmanızı tavsiye ederim."


Rugbytots

Sizi neler bekliyor...

"Ormanda koşmaya, bataklıkta ilerlemeye veya tamamen sislerle kaplı kayalardan kaçarak Rugbytots Vadisi’ nde koşmaya hazırlanın. Kenar çizgilerinden uzak durmaya çalışırken yumurtanızı korumaya, füze fırlatmaya veya korsanlara saldırıp gemiyi ele geçirmeye hazırlıklı olun."


Rugbytots

2 - 3,5 Yaş - 30 dak

Yeni yürümeye başlayan çocuk sınıflarımız hakkında daha fazla bilgi edinin. 2-3,5 yaş arasındaki çocuklara yönelik düzenlenen Rugbytots aktiviteleri, çocuklarınızın oyun oynarken öğrenecekleri ve sizinle vakit geçirebilecekleri harika bir yöntemdir.

Daha fazlasını keşfet

Rugbytots

3,5 – 5 Yaş - 45 dak

Rugbytots' un 3,5 ila 5 yaş arası çocuklara yönelik aktivite sınıfları, çocukları Ragbi ile tanıştırırken, spesifik bazı becerilerini tanımalarına imkan tanır. Sporla ilgili yeni bir dünyayı keşfetmelerini sağlayacak hayal gücü için olumlu bir ortam yaratır.

Daha fazlasını keşfet

Rugbytots

5 – 7 Yaş - 45 dak

Çocuğunuz biraz büyüdükçe, sınıflarımızda Ragbi' nin temel kuralları tanıtılır. 5 ile 7 yaş arasındaki çocuklar için aktivitelerimiz eğlence, cesaretlendirme ve özgüven oluşturmaya odaklıdır.

Daha fazlasını keşfet

SİZE EN YAKIN RUGBYTOTS SINIFINI BULUN VE YERİNİZİ AYIRTIN

Sınıf Bul
Rugbytots

Arkadaşlarınız ile eğlenebileceğiniz harika partiler düzenleyin

Partiler Hakkında Bilgi
Rugbytots

Rugbytots Kit’ inden, şık tişörtlere istediğinizi satın alın

Online Mağaza