Dünyanın en sevilen ragbi oyun programı

ANTRENÖR OLARAK BİZE KATILIN

Ragbiyi seviyor musunuz? Çocuklarla çalışmaktan hoşlanıyor musunuz? İkisini birleştir ve bir Rugbytots antrenörü olarak aramıza katıl!

Ragbi Antrenörü olarak iş mi arıyorsunuz? Antrenör olarak Rugbytots’ a katılın!

İşinizi daha eğlenceli hale getirin!

Türkiye’ de düzenli olarak her hafta Rugbytots dersleri veriliyor. Derslerimize artan talep nedeniyle her zaman Antrenör olarak ailemize katılmaya istekli adaylar arıyoruz.

Eğer enerjik ve dışa dönükseniz çocuklarla iyi iletişim kurabiliyor ve gelişimleri konusunda cesaretlendirici özelliklere sahipseniz Rugbytots ile çalışmayı seveceksiniz! Antrenörlük pozisyonu için değerlendirilmek istiyorsanız, özgeçmişinizi bir ön yazı ile birlikte info@rugbytots.com.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.


Hampshire Antrenörü Jon Ingafield diyor ki...

"Rugbytots için Antrenör olmak muazzam derecede değerli ve çok eğlenceli. Yapılandırılmış program, dinamik sınıflarımızın canlı ve heyecan verici kalmasını sağlamak için çeşitliliği ve tekrarı dengeli tutuyor. Buna bayılıyorum ve 5 yıldır bu işi yapıyorum. İddialı bir 3.Seviye RFU* antrenörü olarak, bana harika bir deneyim yelpazesi sunuyor. Oyuna olan tutkumu paylaşmak ve küçük çocukları bu kadar eğlenceli ve olumlu bir şekilde ragbi ile tanıştırmak çok heyecan verici."
*RFU: Rugby Football Union / İngiltere Ragbi Futbol Birliği

Essex Antrenörü Paul Murray diyor ki...

"Bir Rugbytots ebeveyni olarak derslere katılmaktan gerçekten keyif aldım, bu yüzden eşim antrenörlük pozisyonu için başvurmamı önerdi. 12 haftalık eğitim ve son değerlendirmeden sonra Rugbytots Onay Mührü ile ödüllendirildim. Daha sonra kendi derslerimi yönetmeye başladım... Şimdiye kadar yaptığım en iyi şey! Çocukların gelişimini izlemek ve derslerde yarattığımız heyecanı görmek beni çok mutlu ediyor. Her haftasonum çok eğlenceli geçiyor, üzerine kazanç elde etmek de cabası!"


Coaches

Destekler!

Antrenörlerimiz, çocuklarla gerçek ilişkiler kurar. Çocukların hayal güçlerini yakalama ve dikkatlerini uyanık tutma konusunda çok başarılılar.

Enerji ve coşku, Rugbytots Antrenörlerinin en çok sahip oldukları iki özelliktir. Bu özellikler, sınıflarımızda benzersiz bir atmosfer yaratmada kritik rol oynar.

Antrenörlerimiz, tamamen profesyonel ve güvenilir kişilerden oluşur. Ayrıca tüm sabıka ve sicil kayıtları düzenli olarak kontrol altındadır.

Coaches

İmkan Tanır!

Antrenörlerimiz yeteneklidir. Küçük çocukların temel becerilerini geliştirmelerine ve yeni fikirlere alışmalarına yardımcı olmanın en iyi yollarını bilirler.

Bunun anahtarı, Antrenörlerimizin spora olan tutkusu ve derslerimizi eğlenceli ve dinamik bir şekilde yönetme yetenekleridir.

Ragbi oynamak veya Antrenör deneyimi gerekli olmasa da, çocukları ragbi ile heyecan verici bir şekilde tanıştırma arzusuna sahip olmaları kesinlikle gereklidir!

Coaches

Cesaretlendirir!

Antrenörlerimiz inanılmaz motive edicilerdir. Çocuklara yeni şeyler denemeleri için ilham vererek ve başarılarını ödüllendirerek özgüven sahibi olmalarına yardımcı olurlar.

Rugbytots ailesinin bir parçası olan Antrenörlerimizin gelişmelerine, motive olmalarına ve kendilerini değerli hissetmeleri konularında en büyük destekçileriyiz.

Aynı zamanda, Antrenörlerimize tam eğitim fırsatı ile performans ve başarı ödülleri sunuyoruz.


Arty

Rugbytots’ ta Antrenör olarak çalışmaya hazır mısınız?

Antrenörlük pozisyonu için değerlendirilmek istiyorsanız, özgeçmişinizi bir ön yazı ile birlikte info@rugbytots.com.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Bilgilerini Gönder