Dünyanın en sevilen ragbi oyun programı

RUGBYTOTS FRANCHISE İŞLETMECİSİ OLUN

Bırakın bizim başarımız, sizin başarınızı başlatsın!

Franchise olarak Rugbytots Ailesine Katılın.

Faaliyete başladığımız 2006 yılından itibaren önemli ölçüde büyüdük. Yedi kıtada 20 ülkede 80.000' den fazla çocuk şu anda Rugbytots ailesinin bir parçası.

Bu büyümenin sırrı, benzer düşünen, kararlı ve tutkulu franchise’ lardan oluşan ağımız oldu. Şu an İngiltere' de, 100' ün üzerinde franchise, haftada 5000' den fazla sınıfta ders veriyor.

Derslere artan talep ile birlikte yeni ve mevcut Rugbytots franchise’ ları için harika fırsatlar ortaya çıkıyor!

Franchise Başvuru Formu

Sürekli büyüyen franchise ağımıza katılmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurun. Yöneticilerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Not: Rugbytots franchise giriş ücreti 7 bin Euro’ dan başlar.

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Rugbytots Worcester'dan Mike Stevens Diyor ki...

"Rugbytots Franchise sahibi olmak harika bir iş. Çocukların fiziksel olarak gelişmesine, güven içinde büyümesine ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak da son derece tatmin edici ve çok eğlenceli. Bu iş sayesinde artık kendi çocuklarıma, aileme ve kendime çok daha fazla zaman ayırabiliyorum.

Rugbytots Merkez Ofis tarafından sunulan destek de mükemmel. Her zaman sorularımı yanıtlayan ve tavsiyelerde bulunan birileri var. Kendi franchise’ ınızı başlatmak ve işletmek, başlangıçta kulağa korkutucu gelebilir ancak kendimi hiç bir zaman tek başıma hissetmedim. Özellikle ilk günlerde sunulan desteğin büyüklüğü, işletmemi son derece başarılı bir şekilde geliştirmeme yardımcı oldu.

Rugbytots harika bir marka, ebeveynlerin ve çocukların sevdikleri harika bir ürün. Bir Rugbytots franchise’ ı olmak, şimdiye kadar yaptığım en iyi kariyer hamlesiydi’."

Kirsty McWilliam, Rugbytots Edinburgh & Glasgow Diyor ki...

"2008 yılından den beri Rugbytots franchise’ yız. O zamanlar bu işin büyüme potansiyelini tam olarak bilmiyorduk ve her geçen yıl artan sayılara hayran kaldık! Marka, internet sitesi ve iş geliştirme konuları Genel Merkez tarafından yönetilirken, biz de derslerimize ve kendi etkinlik alanımızı inşa etmeye odaklanabiliyoruz.

Kendi işimizi yönetmek harika ama yalnızca Genel Merkez’ den değil, etkileşimli forumlarımız aracılığıyla dünya çapındaki 100’ den fazla franchise işletmesinden de destek ve rehberlik almak bizim için çok değerli.

Franchise işletmesinin başarılı olması için gerçekten sıkı çalışma ve çaba çok önemli ancak online sistemler, devam eden eğitimler ve Genel Merkez’ in desteği işleri kolaylaştıyor. Rugbytots’ u seviyoruz ve önümüzdeki dokuz yılı sabırsızlıkla bekliyoruz."


Rugbytots

Bir Rugbytots franchise’ ını iyi yapan özellikler nelerdir?

Franchise’ ını enerji ve coşkuyla işletebilecek hırslı ve çalışkan bireyler arıyoruz.

Franchise’ larımız güçlü girişimci niteliklere, harika iletişim ve organizasyon becerilerine sahipler. En önemlisi de Rugbytots programına tutkuyla bağlılar ve seansların verimli geçmesi gerektiğinin en güçlü değerimiz olduğunu biliyorlar.

Bir Rugbytots franchise’ ını yönetme becerisine sahip olduğunuza inanıyor ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki kısa formumuzu doldurun.

Rugbytots

Neden Rugbytots franchise işletmesi almalısınız?

Bir Rugbytots franchise’ ına sahip olmak, işletmecilere oldukça keyifli, ödüllendirici ve karlı bir işletmeyi yönetme fırsatı sunar.

İşletmelerimize ailemizin bir parçası olarak yaklaşıyor, franchise’ larımzla güçlü ve olumlu ilişkiler kurmayı seviyoruz.

Genel Merkez ekibimiz, Franchise’ larımızı en üst seviyede destekler. Gösterilen desteğin kalitesi, 5 Yıldız Franchise Ödülü ve tam BFA üyeliği ile kabul edilmiştir.

Franchise’ larımızın fikirlerini, görüşlerini ve geri bildirimlerini memnuniyetle karşılıyor ve şirketin gelişimini şekillendirmek için kullanıyoruz.

Franchise’ ın bir parçası olarak hem başlangıçta hem de sonrasında işletmenizi yürütmeniz için ihtiyaç duyacağınız her şeyi alacaksınız. Kanıtlanmış lansman modelimiz ve sürecimiz bir an önce işe koyulmanızı sağlar.

Rugbytots

Ödülllü Fırsat

Bir işletme olarak, çok sayıda ödül kazanmış olmaktan gurur duyuyoruz.

Son beş yıldır Franchise yönetimi konusunda 5 Yıldızlı Franchise Memnuniyet Ödülü’ ne layık görüldük. Bu ödül, kendi franchise işletmelerinden gelen bağımsız geri bildirimlerle değerlendirilen, işin tüm aşamalarında üstün başarıya sahip seçkin franchise grubuna verilir.

Rugbytots

RugbytotsRugbytots, Birleşik Krallık’ ta saygın ve etik franchise işletmelerini teşvik eden öncü kuruluş British Franchise Association'ın (BFA) tam üyesidir. Bu nedenle, franchise’ larımız, işimizin mümkün olan en yüksek standartlarda yönetildiğinden emin olabilirler.

Müşterilerimiz de bizi seviyor...

Rugbytots