Dünyanın en sevilen ragbi oyun programı

Eğlenceli Aktiviteler Sunan Rugbytots Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Rugbytots Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Rugbytots ödeme sistemi nasıldır?

Rugbytots, sıkı bir çevrim içi ödeme politikası uygulamaktadır. Bu politika, kayıt deneyiminizin basit ve etkili olmasını sağlayarak süreci kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Rugbytots, en yüksek güvenlik kriterlerini sağlayan güvenli bir çevrim içi ödeme sistemi ile işletilmektedir.


Ödeme neleri kapsar?

İlk kayıt sırasında; dönem kayıt ücreti ile tek seferlik 350 TL Rugbytots Kit ücreti alınır. Rugbytots Kit’ i çocukların ders sırasında giyindikleri kıyafetlerden ve kaza sigortasından oluşur. Yıl içerisinde yalnızca bir kez faturalandırılır. Kayıt yaptıran ancak ilk iki ders sonrası kayıttan vazgeçen velilere ödedikleri dönem kayıt ücreti ve Rugbytots Kit ücreti iade edilir. Rugbytots Kit ücretinin iadesi için kıyafetlerin giyilmemiş, etiketli ve ambalajında olması gerekmektedir.


Ön ödeme yapmak hepimiz için önemli bir taahhüttür, peki ya herhangi bir sebepten dolayı Rugbytots’ tan vazgeçmek zorunda kalırsak ne olur?

Önceden yapılan ilk kayıt ve kit ödemesinin yapılmasının önemli bir taahhüt olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ilk iki dersten sonra Rugbytots’ un size uygun olmadığına karar verirseniz, katıldığınız tüm derslerin ücreti eksiksiz olarak tarafınıza iade edilecektir. Giyilmemiş ve orijinal paketi bozulmamış olmak kaydıyla kitin ücreti de iade kapsamındadır.


Çocuğum yaşına göre oldukça küçük, canı yanar mı? Ragbi yeni yürümeye başlayan çocuklar için tehlikeli mi?

Rugbytots sınıflarında fiziksel temas (yani mücadele) yoktur. Geçme, tekme atma, yakalama, koşma, çeviklik, alan bilinci ve denge gibi temel motor becerilerine dayanan bir oyun seansıdır.


Dersler nerede yapılıyor?

Dersler normalde spor salonlarında, halı sahalarda, okullarda, eğlence merkezlerinde ve parklarda yapılır.


Bana en yakın sınıfı nasıl bulabilirim?

Size en yakın sınıfı bulmak için burayı ziyaret edin ve il ya da ilçenizi yazın. Bu adresten size en yakın sınıfa ve bu sınıfların bağlı olduğu bölge ofisinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Dersler sırasında çocuklar tam sigortalı mıdır?

Tüm çocuklar, Rugbytots dersleri sırasında başlarına gelebilecek tüm kişisel ve beklenmeyen kazalara karşı sigortalıdır.


Antrenörleriniz eğitimli mi?

Tüm antrenörlerimiz kapsamlı bir kurum içi eğitimi almış ve herhangi bir sınıfa liderlik etmeden önce Rugbytots antrenörlük programını tamamlamak zorundadır. Tüm Antrenörlerin detaylı sabıka ve sicil kayıtları araştırılmıştır. Ayrıca antrenörlerimiz ilk yardım eğitimi almıştır.


Rugbytots parti düzenler mi?

Rugbytots parti düzenler; lütfen internet sitemizdeki partilerimiz bölümünü inceleyin.


Seans neleri içerir?

Seans; ısınma, çoklu beceri ve fiziksel egzersizler içeren yapılandırılmış bir oyun programıdır.

Renk tanıma, sayma, sıraya girme gibi çok sayıda eğitim becerisini içerir, ancak hepsinden önemlisi; EĞLENCE' dir!


Her seans ne kadar sürer?

2 - 3,5 yaş arası çocuklarımız için seanslar 30 dakika sürmektedir.

3,5 - 5 yaş ve 5-7 yaş arası çocuklarımız için seanslarımız ise 45 dakikadır.


Yanımda bir şey getirmem gerekiyor mu?

Çocuğunuz için seans sırasında ve sonrasında içebileceği içecekler getirebilirsiniz.


Ne giymeliler?

Çocuklarınızın kendilerini en rahat ve güvende hissettikleri kıyafetleri ve ayakkabıları giymelerini tavsiye ederiz. Rugbytots kitiniz, kayıttan kısa bir süre sonra belirtiğiniz adrese gönderilecek ve çocuklar seanslarda bu kıyafetleri giyebilecekler.


Ebeveynler katılabilir mi?

En küçük yaş grubu sınıflarında ebeveyn katılımı önemlidir. 3,5 ile 5 yaş grubu derslerinde ise ailelerin saha kenarında çocuklarını tezahüratlarıyla desteklemelerini ve cesaretlendirmelerini tavsiye ediyoruz. Tüm yaş grubu sınıflarında ailelerin, antrenörlerin yönlendirmelerine ve isteklerine saygı göstermesini rica ediyoruz.


Sınıflardaki erkek ve kız çocuk oranı nedir?

Küçük yaş grubunda erkek oranı yaklaşık % 70’tir. Daha büyük yaş gruplarında ise erkek oranı yaklaşık % 80’dir.


Antrenör faktörü ne kadar önemlidir?

Rugbytots’ ta en önemli faktör çocukların eğlenmesi ve seanstan keyif almasıdır. Küçük yaş grubu sınıflarında farklı teknik ve oyunlar kullanarak daha fazla özel ragbi becerileri öğretmeye başlıyoruz.


Rugbytots' ta eğitim almış çocuklardan geri bildirim alıyor musunuz?

Antrenörlerimizden Rugbytots’ a katılan çocuklarla ilgili düzenli olarak olumlu geri bildirimler alıyoruz. Her şeyden önce güven inşa ediyoruz. Tüm sporlara ve yaşamın farklı yönlerine aktarılabilecekleri becerileri öğretiyoruz.


Sınıfınızda sünger toplar kullanıyorsunuz ve bunları internet sitenizde de satıyorsunuz. Bu sünger toplar güvenli mi?

Sünger toplarımız güvenli ancak potansiyel boğulma riski taşıması nedeniyle 3 yaşın altındaki çocuklar için ebeveyn gözetiminde kullanılmasını tavsiye ediyoruz.


Bir sınıfta kaç çocuk var?

Standart sınıflarımızda 12 çocuk ve bir lider Antrenör yer alır.  Bununla birlikte sınıflarımızın çoğunda en fazla 14 çocuk, bir lider ve bir yardımcı Antrenör görev alır.


Çocuğum Rugbytots' u seviyor, gelecek dönem devam edebilmesi için yer garantisini nasıl sağlayabilirim?

Çocuğunuzu Rugbytots’ a kaydettirdikten sonra bir sonraki dönem için yeriniz otomatik olarak ayrılır. Yeni dönem başlamadan önce yeni dönem eğitim ve kayıt tarihlerine ilişkin bilgiler size e-posta ile bildirilir. Ayrıca çocuğunuzun yerine bekleme listesinde yer alan başka bir çocuğa yer teklif edilmeden, son kayıt yenileme tarihi belirtilerek size öncelik sağlanır.


Çocuğum otomatik olarak daha büyük yaş grubuna mı geçecek?

Online kayıt sistemimiz çocuğunuzun otomatik olarak bir sonraki yaş grubu sınıfına geçişini yapmaz. Eğer kayıt yaptırmak istediğiniz sınıflar doluysa, yer açıldığında size haber verebilmemiz için bekleme listesine kayıt yapmanız gerekir. Müsait yerler varsa merkez ofisimiz ile iletişime geçerek çocuğunuzun bir sonraki yaş grubuna kaydını yaptırabilirsiniz.


Siparişimi nasıl değiştiririm veya para iadesi talep ederim?

Rugbytots mağazasından aldığınız bir ürünü, sipariş teslim tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Ürünlerin değişimi ve iadesi için ürünlerin kullanılmamış, etiketli ve ambalajında olması gerekmektedir. Ürün iade, değişim ya da üyelik kaydı iptali için lütfen aşağıda sizden talep edilen bilgileri info@rugbytots.com.tr adresine e-posta ile gönderin:

a. Ebeveyn Adı
b. Çocuğun Adı
c. Katıldığı Sınıf / Yer
d. Talebinizin geri ödeme mi, yoksa değişim mi olduğunu belirtin. Örneğin karşılığında almak istediğiniz ürün veya beden / iade nedenini belirtin. *14 günlük cayma hakkınızı kullanarak geri ödeme talebinde bulunup bulunmadığınız açıkça ifade edin.

48 saat içinde iade adresiyle birlikte sürecin nasıl ilerleyeceğine dair bilgiler sizinle paylaşılacak.