Dünyanın en sevilen ragbi oyun programı

EBEVEYN VE BAKICILAR İÇİN RUGBYTOTS DERS KURALLARI

Lütfen aşağıda belirtilen ana esaslarımızı dikkate alınız.

Çocuğunuzu Rugbytots’ a kaydettirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizlerle ilk derste buluşmayı dört gözle bekliyoruz. Tüm derslerin olabildiğince eğlenceli ve güvenli olmasını sağlamak için siz ebeveynlerden ve bakıcılardan aşağıda yer alan temel ilkelerimizi uygulamanızı rica ediyoruz:

  • Küçük çaplı dahi olsa çocuğunuzun herhangi bir sağlık sorunu varsa, lütfen dersten önce antrenörlerimize konu hakkında bilgi verin.
  • Lütfen, ders boyunca çocuğunuzdan sorumlu olduğunuzu unutmayın. Çocuğunuzun sürekli görüş alanınızda olmasını sağlamak amacıyla, sizin ya da bakıcınızın ders boyunca tesis içerisinde olmasını önemle rica ediyoruz. Eğer acil bir durum nedeniyle kısa bir süreliğine ayrılmanız gerekirse, lütfen antrenörlere ve diğer ebeveynlere bilgi verin.
  • Rugbytots sınıfınızın dolu olabileceğini ve arkadaşlarınızı ağırlayamayacağınızı lütfen unutmayın. Çocukların hayal kırıklığına uğramasını önlemek adına, derslerimize katılmak isteyen tüm çocukların kayıt ve ödeme işlemlerinin ders öncesi yapılması gerekmektedir. Kayıt ve ödeme işlemleri yapılmayan çocuk ve aileleri sınıflara alınmayacaktır. Bu politikamız tamamen güvenlik ve sigorta sebepleri nedeniyledir.
  • Çocukların gelir gelmez bir top kapıp oynamaya başlamalarından mutluluk duysak da, bu sırada bir antrenör tarafından izlenebileceklerini garanti edemeyiz. Çünkü ders başlanmadan önceki süre, antrenörlerin çocukların özel durum ve gereksinimleri hakkında ebeveynleri ile konuşma fırsatı buldukları zamandır.
  • Lütfen Rugbytots derslerinin zamanında başlamasını sağlamamız konusunda bizlere yardımcı olun. Ders başlamadan 5 dakika önce gelirseniz çok memnun oluruz.
  • Kardeşleri, çocuk arabalarını ve dersi etkileyebilecek her türlü eşyayı oyun alanından lütfen uzak tutun.
  • Eğlenmek yorucu olabilir. Çocukların ders boyunca ve sonrasında zinde kalmasını sağlamak için ebeveynlerden/bakıcılardan yanlarında içecek getirmelerini rica ediyoruz.
  • Çocuklar ve antrenörler eğlenirken sınıflarda gürültü olabilir. Bu nedenle, Rugbytots antrenörlerinin dikkatlerinin dağılmasını önlemek ve çocukları sürekli duyabilmelerini sağlamak için sizden saha kenarında mümkün olduğunca sessiz kalmanızı rica ediyoruz.
  • Tüm ebeveynlerden ve bakıcılardan, fotoğraf ve video ekipmanı kullanmalarından kaçınmalarını rica ediyoruz. Rugbytots, zaman zaman pazarlama faaliyetleri amacıyla sınıflarda fotoğraf ve video çekimi yapabilir. Ancak ilgili çekimler öncesi tüm ailelerden izin talep edilir.