Dünyanın en sevilen ragbi oyun programı

RUGBYTOTS PARTİLERİ

Çocuğunuz Rugbytots derslerine gelmeyi seviyorsa, neden çocuğunuza ve arkadaşlarına hatırlayacakları bir parti düzenlemiyorsunuz?

Group of smiling children holding party balloons and rugby balls for kids rugby party

Çocuğunuzun özel günlerini daha eğlenceli hale getirin!

Rugbytots Partisi, çocuğunuzun doğum gününü, okula başlamasını veya diğer özel günlerini kutlamanın harika ve eğlenceli bir yoludur.

Sıradışı ve dinamik partilerimiz, standart Rugbytots sınıflarımıza göre biraz farklı bir format izleyerek oyuna daha fazla vurgu yapar, ayrıca çeşitli parti oyunlarından ve grup katılımından oluşur.

Çocuğunuz derslerimize önceden katılmış olsun ya da olmasın, bir Rugbytots Partisinde mutlaka aktif olup bir topa sahip olacak!

Flynn’ in Annesi Diyor ki...

"Antrenör Paul inanılmazdı. Çocuklarla hemen ilişki kurmaya başardı. Parti boyunca onları büyüledi ve eğlendirdi. İzleyen ebeveynlerden çok sayıda övgü dolu yorum aldı. Şimdi birçok kişi çocuğunu derslere kaydettirmek veya kendi partileri için yerini ayırtmak istiyor."

Alfie' nin Babası Diyor ki...

"Parti kesinlikle harikaydı! Bütün çocuklar bayıldı. Her kuruşuna değer! Alfie, arkadaşlarına Rugbytots' un ne olduğunu gösterebildiği için o kadar gurur duyuyordu ki... Hiç şüphesiz bir Rugbytots partisini tavsiye ederim, eski sıkıcı parti rutinleri gibi değil. Çocuklar çok heyecanlıydı."


Rugbytots Partisi Hakkında Bilgi Alın

*Zorunlu Alanlar

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*