Dünyanın en sevilen ragbi oyun programı

RUGBYTOTS HİKAYESİ

Nasıl dünyanın en sevilen Ragbi oyun programı olduk.

Featured in The Times

2006 yılında başladık...

Rugby oyuncusu bir ebeveyn olan Max Webb, üç çocuğu için okul öncesi bir ragbi sınıfı bulmaya çalışıyordu...Ama 2006 yılında henüz böyle bir imkan yoktu.

Küçük çocuklar için bir ragbi oyun programı arayan tek ebeveynin kendisi olmadığını ve çocuk gelişimi sektöründe çok heyecan verici bir boşluk olduğunu fark etti.

Çocuklarını eğlenceli ve ulaşılabilir düzeyde ragbi oyununa dahil etme arzusu ile kendi işini kurma fırsatını yakalayan Max, Rugbytots' u hayata geçirdi.

Şimdi 80.000 çocukla çok güçlüyüz...

Rugbyots

2006' dan beri hayal edebileceğimizin ötesinde büyüdük. Bugün, yedi kıta 20 ülkede 80.000' den fazla çocuk artık Rugbytots ailesinin bir parçası. İngiltere' de 1000' den fazla Antrenör haftada 5.000' den fazla ders veriyor… Ve sayılar her geçen gün artmaya devam ediyor!

Sınıf Bul

Yardım faaliyetlerinde bulunmaktan gurur duyuyoruz...

Rugbyots

Başkalarına yardım etmenin, işimizin bir parçası olması konusunda her zaman tutkulu olduk. 2007 yılından bu yana 500.000 £’ den fazla bağışta bulunduk. 2015 yılından bu yana da çocuk yardım kuruluşu olan Wooden Spoon' u destekliyoruz. Son üç yılda bu harika hayır kurumu için 250.000 £‘ den fazla bağış topladık. 2019 yılında gerçekleşen yardım amaçlı bisiklet turumuz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.


Rugbytots

Her şeyi daha eğlenceli hale getiriyoruz...

İster genç bir Rugbytot veya bir ebeveyn olun, ister bir franchise sahibi, ister bir antrenör veya Merkez Ofis ekibimizin bir üyesi olarak bizimle birlikte çalışıyor olun, amacımız her zaman her şeyi daha eğlenceli hale getirmek oldu.

En başından beri, insanlar eğlendiğinde; öğrenme, antrenörlük yapma ve çalışma süreçlerinin daha anlamlı ve akılda kalıcı hale geldiğine inandık.

Kısacası yaptığımız iş konusunda ciddiyken, işimizi tebessüm, tutku ve iyi bir mizahla yapma konusunda daha da ciddiyiz!

Rugbytots

Her zaman ileriye bakıyoruz...

Ayrıcalıklı bir okul öncesi sınıfın, nelere sahip olması gerektiği konusunda her zaman sınırları zorlayan, yenilikçi ve sıra dışı bir tavır sergiledik. Kendi kriterlerimize ve gereksinimlerimize uygun tasarlanmış eğitici kitler ve ekipmanlar tasarlamak için sürekli yatırım yapıyoruz.

Ragbinin temel prensiplerinden yararlanarak sayı sayma, sosyalleşme, komutları takip etme ve hayal gücünü kullanma gibi yetileri geliştirmeye destek olurken; renkler, sayılar ve vücut bölümlerini tanıma gibi önemli okul öncesi öğrenme hedeflerine ulaşmak için ‘önce eğlence’ programımızı geliştirdik.

Tüm bu özellikler, Rugbytots’ un sürekli geliştirmeyi hedeflediğimiz benzersiz bir deneyim olmasını sağlıyor.


SİZE EN YAKIN RUGBYTOTS SINIFINI BULUN VE YERİNİZİ AYIRTIN

Sınıf Bul
Rugbytots

Diğerlerini harekete geçiren bir parti planlayın

Daha Fazla Bilgi
Rugbytots

Rugbytots online mağazamızı ziyaret edin

Online Mağaza